11.5.2018 | Slovakia

S&T Slovakia je hlavným partnerom podujatia SAP FORUM 2018

Podujatie SAP Forum 2018 sa uskutoční v termíne 24. - 25. mája 2018 v hoteli x-bionic® sphere v Šamoríne. Nosnou témou podujatia sú najnovšie technológie, inovácie a biznis modely pre inteligentné podnikanie.

Spoločnosť S&T Slovakia je hlavným partnerom podujatia. V rámci odborného programu prvého dňa konferencie sa zúčastníme spoločne s našim zákazníkom – spoločnosťou Slovanet, a.s., v panelovej diskusii na tému SAP S/4HANA - základ inteligentného podniku, kde predstavíme projekt migrácie na SAP S/4HANA a s účastníkmi panela sa podelíme o cenné skúsenosti a výzvy, ktoré táto realizácia so sebou priniesla.

Súčasne by sme radi dali do Vašej pozornosti, že spoločnosť S&T Slovakia oslavuje v tomto roku 25 rokov svojej existencie. 25 rokov je zároveň obdobie, počas ktorého pôsobí vo svete SAP riešení. Od svojho založenia spoločnosť realizovala viac ako 250 SAP projektov pre zákazníkov z rôznych odvetví.

Navštívte nás preto na našom prezentačnom stánku, príďte podebatovať na aktuálne témy a oživiť naše spoločné spomienky. A môžete sa zapojiť aj do zábavnej súťaže o skvelú výhru - elektronickú čítačku PocketBook 631 Touch HD 2.

Zároveň Vás srdečne pozývame na ochutnávku skvelých rumov – S&T Slovakia je partnerom rumového baru počas večerného programu podujatia.

Oslávte spolu s nami naše okrúhle výročie!

Viac o konferencii a jej programe nájdete na stránke podujatia.