15.3.2018 | Slovakia

S&T Slovakia je opätovne partnerom projektu JA Veľtrh podnikateľských talentov

S&T ÚŽITKOVÝ PRODUKT - HLAVNÁ KATEGÓRIA

JA Veľtrh podnikateľských talentov sa uskutoční 21. marca 2018 v Avion Shopping Park Bratislava. JA Veľtrh podnikateľských talentov je vyvrcholením celoročného úsilia študentov stredných škôl z celého Slovenska. Na veľtrhu prezentujú verejnosti svoje podnikateľské plány, výrobky a služby. Stretávajú sa so svojou konkurenciou a súťažia v niekoľkých kategóriách. Podujatie sa koná v rámci Týždňa podnikateľského vzdelávania pod záštitou prezidenta SR.

Jednu z piatich hlavných súťažných kategórií ÚŽITKOVÝ PRODUKT prevzala pod patronát spoločnosť S&T Slovakia. Kategória sa zameriava na netechnologicky orientovaný produkt vyrobený JA Firmou, jeho rozvoj a realizáciu v rámci JA Firmy. Očakáva sa dôraz na originalitu, konkurencieschopnosť a inováciu na trhu. Tri najlepšie z celkového počtu 37 prihlásených JA Firiem v rámci kategórie Úžitkový produkt tak získajú cenu za študentské nápady, ktoré majú najväčší potenciál byť úspešnými na reálnom trhu.

S&T Slovakia bude zároveň členom odbornej poroty pre výberové ocenenie COMPANY OF THE YEAR COMPETITION - JA Firmy, ktorá postúpi na medzinárodné finále v Belehrade v Srbsku.

S&T Slovakia je už 15 rokov partnerom neziskovej vzdelávacej organizácie Junior Achievement Slovensko, ktorá je lídrom v oblasti podnikateľského vzdelávania na Slovensku. S&T Slovakia participuje na viacerých vybraných projektoch organizácie.

Viac informácií o podujatí nájdete na stránke JA Slovensko.