20.3.2017 | Slovakia

S&T Slovakia partnerom JA Veľtrhu podnikateľských talentov

S&T Slovakia prevzala patronát nad súťažnou kategóriou Marketingová prezentácia

S&T Slovakia je viac ako 13 rokov partnerom neziskovej vzdelávacej organizácie Junior Achievement Slovensko, ktorá je lídrom v oblasti podnikateľského vzdelávania na Slovensku. S&T Slovakia participuje na viacerých vybraných projektoch organizácie. Jedným z nich partnerstvo na najväčšom podujatí JA Veľtrh študentských spoločností, ktorý sa uskutoční v stredu 5. apríla 2017 v OC Optima v Košiciach. Podujatie sa koná pod záštitou prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku.

JA Veľtrh podnikateľských talentov je vyvrcholením celoročného úsilia študentov stredných škôl z celého Slovenska, kde prezentujú verejnosti svoje podnikateľské plány, výrobky a služby. Na veľtrhu sa stretávajú so svojou konkurenciou a súťažia v niekoľkých kategóriách.

Jednu z 5 hlavných kategórií - MARKETINGOVÁ PREZENTÁCIA, si prevzala pod patronát spoločnosť S&T Slovakia. Kategória sleduje, ako efektívne vie súťažný tím v stánku využiť potenciál veľtrhu na prezentovanie svojho podnikania a predajných techník pri ponúkaní produktu/služby potencionálnym zákazníkom. Tri najlepšie z celkového počtu 49 prihlásených JA Firiem tak získajú Cenu za vývoj produktu/služby a orientáciu JA Firmy na zákazníka.

S&T Slovakia bude zároveň členom odbornej poroty pre výberové ocenenie COMPANY OF THE YEAR COMPETITION - JA Firmy, ktorá postúpi na medzinárodné finále v Bruseli v Belgicku.

Viac informácií o podujatí nájdete na stránke JA Slovensko