19.5.2015 | Slovakia

S&T získala status Pan-EMEA Gold Parter EMC

Spoločnost EMC, popredný svetový výrobca riešení pre ukladanie dát, zálohovacích a archivačných systémov, ocenila dlhodobú a neustále sa rozširujúcu spoluprácu so skupinou S&T udelením statusu Pan-EMEA Gold Partner.

Ako Pan-EMEA Gold Partner, S&T má prístup k najnovším technológiám a know-how EMC, čo umožňuje ďalšie skvalitňovanie služieb, ktoré ponúka svojim zákazníkom. Vysoká úroveň služieb je garantovaná nielen v jednotlivých krajinách pôsobnosti skupiny S&T, ale zároveň v rámci celej Európy. Toto je veľmi dôležité najmä pre veľkých, globálne pôsobiacich zákazníkov S&T.

„Veľmi nás teší, že dlhoročná výborná spolupráca S&T a EMC na regionálnej úrovni, a rovnako tak aj na slovenskom trhu, vyústila do získania statusu Pan-EMEA Gold Partner. Dosiahnutie najvyššej úrovne partnerstva potvrdzuje, že dokážeme potenciál EMC riešení plnohodnotne prispôsobiť potrebám našich zákazníkov. Neustále investujeme prostriedky do znalostí a ďalšieho rozvoja našich odborníkov pre oblasť EMC riešení. Ponúkame tak našim zákazníkom nielen implementáciu softvéru na najvyššej úrovni, ale aj spôsob ako s pomocou EMC riešení prijímať najlepšie business rozhodnutia. Zároveň vnímame tento status ako silný záväzok do budúcnosti,“ hovorí Helena Horovčáková, Country Manager S&T Slovakia.