9.9.2014 | Slovakia

EMC FORUM 2014: REDEFINE. S&T Slovakia je GOLD partnerom podujatia.

Pretvorte IT a svoju firmu na softvérovo definovaný podnik - navštívte konferenciu EMC Fórum!

Tak znie motto konferencie, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 2. októbra 2014 sa v hoteli NH GATE ONE v Bratislave. Jednodňová technologická konferencia prináša všetko podstatné od trendov a vývoja v oblasti cloudových riešení až po prípadové štúdie a diskusie.

S&T Slovakia je už tradične zlatým partnerom podujatia. Na konferencii Vám predstavíme realizované riešenie „ESET Virtual Storage“ v spoločnosti ESET, spol. s r. o. Prezentovať budú spoločne zástupcovia spoločností ESET a S&T Slovakia.

Prípadová štúdia ESET predstaví základné princípy a výhody nasadenia bezvýpadkového a vysoko efektívneho storage riešenia na báze produktov EMC VPLEX a VNX. Zariadenie VPLEX je jedinečná storage technológia, poskytujúca online mobilitu dát, kontinuálnu prevádzku a bezvýpadkovú migráciu medzi heterogénnymi diskovými poliami. EMC VNX je špičkové podnikové diskové pole s množstvom pokrokových funkcií pre zabezpečenie spoľahlivého a efektívneho ukladania dát.

Ďalšie riešenia a služby S&T Slovakia Vám na konferencii predstavíme aj prostredníctvom S&T prezentačného stánku.

Skupina S&T patrí medzi najvýznamnejších a najskúsenejších partnerov EMC v centrálnej Európe. S&T je pravidelným partnerom podujatia EMC FORUM na Slovensku, aj v rámci ostatných krajín pôsobnosti skupiny.
Podrobné informácie o programe konferencie nájdete na webovej stránke podujatia.