24.05.2013 | Slovakia

S&T Slovakia na konferencii SAP FORUM 2013

V hoteli NH GATE ONE v Bratislave sa 23. mája uskutočnila konferencia SAP FORUM SLOVENSKO 2013. S&T Slovakia, SAP Gold Partner bol partnerom podujatia.

Najprestížnejšie podujatia SAP v roku predstavilo novinky zo sveta inovatívnych technológií SAP, z cloud a in-memory computingu, riešení business analytics a podnikových aplikácií SAP, ktoré pomáhajú spoločnostiam všetkých veľkostí a odvetví fungovať efektívnejšie. Slovenské zastúpenie SAP sa postaralo o hostí z centrály spoločnosti, ktorí naznačili smery ďalšieho vývoja. K hlavným ťahákom tohto ročníka patrili nástroje využívajúce mobilné zariadenia, ako aj riešenie manažmentu elektrickej siete pre Manhatan. Zaujímavým údajom dňa bola informácia, podľa ktorej 66 % globálneho HDP beží na SAPe.

V rámci sekcie Business Analytics predstavil Ján Bálek kompetencie S&T Slovakia v oblasti nasadzovania SAP riešení predstavené prostredníctvom realizácie projektu SAP Business Intelligence na platforme SAP BusinessObjects 4.0 v automotive spoločnosti. Prezentácia projektu sa stala súčasťou elektronického zborníka.